Snubní prsteny

Aktuálně probíhá akce na snubní prsteny objednané v termínu od 14.1.-14.2. -20% na výrobu snubních prstenů!!!

"PROČ TU NEJSOU ŽÁDNÝ OBRÁZKY ???"

Zazní teď zřejmě Vaše otázka

Nechtěli bychom působit nabubřele, ale považujeme to za jedinou cestu k tomu, aby naše kolekce zůstala odlišná od ostatních a způsob, jak si zachovat vlastní tvář.
Zveřejňování všeho na internetu vede ke kopírování a rozmělňování nápadů. A my doufáme, že existují lidé, kteří se chtějí odlišit od většiny a nechtějí to, co má každý druhý.
Těch nemnoho fotek, které dáváme k dispozici, berte, prosím, jako malou ochutnávku a jako důkaz toho, že něco umíme a že není ztrátou času si k nám udělat cestu.

PROČ BYSTE MĚLI ZA SNUBNÍMI PRSTENY PŘIJÍT ZROVNA K NÁM?

 1. vyrábíme šperky s duší - to je jen takový slogan, řeknete si. Ale my se opravdu snažíme do veškeré naší činnosti vložit pozitivní energii - od objednání až po předání zákazníkovi - a doufáme, že to je na našich špercích vidět a cítit.
 2. dostanete od nás kvalitně odvedenou ruční práci - ano, používáme samozřejmě i různé výrobní technologie, bez kterých se dnes moderní výroba těžko obejde, ale vždy si budeme nejvíce zakládat na solidní ruční práci, na perfektně zafasovaných kamenech, na dokonalém povrchu, na bezchybně vypracovaných rytinách... V dnešní "strojové" době, kdy se spousty výrobků takřka nedotkne lidská ruka a jsou poněkud "odlidštěny", má dobře zvládnutá řemeslná práce své nezastupitelné místo.
 3. můžete si donést svůj vlastní materiál – zlato a ušetříte spoustu peněz. Pokud máte jakékoli staré zlaté šperky , zlomky apod., můžete je naprosto ideálně využít na výrobu prstenů. Takovéto využití vlastního zlata se vyplatí nejvíc. Na barvě zlata ani na ryzosti nezáleží, klidně můžete donést žluté a objednat si prsteny v bílém provedení apod. Chcete se dozvědět více informací o tom jak to funguje s doneseným materiálem?
 4. poskytneme Vám na prsteny nadstandardní 3-letou záruku
 5. doživotní péče o Vaše snubní prsteny za polovinu skutečné ceny - to znamená, že prsteny kdykoliv dle Vašeho přání vyčistíme, přeleštíme, zvětšíme, zkrátka, vše, co bude potřeba, uděláme pro Vás za pouhou polovičku našich běžných cen
 6. můžete přijít i v sobotu nebo v neděli - máme otevřeno každý den od 10.00 do 20.00 (víme, že spousta lidí to v týdnu nestihne)
 7. u nás máte možnost individuální úpravy prstenů - to znamená, že některé modely můžeme vyrobit širší nebo užší (oproti vzorku v kolekci), případně něco ubrat, něco přidat anebo Vám vyrobíme prsteny podle Vašeho vlastního nápadu

Pokud se nám podařilo těmito řádky vzbudit ve Vás alespoň trochu důvěry, zvědavosti, nějaké emoce, budeme mít velkou radost, když nás navštívíte :)

JAK TO FUNGUJE PŘI OBJEDNÁNÍ SNUBNÍCH PRSTENŮ

Když bude jasné, jak mají Vaše prstýnky vypadat, včetně cenové kalkulace, sepíšeme na prodejně zakázkový list se všemi podrobnostmi.

Zkouška: abyste měli jistotu, že prsteny budou opravdu dobře sedět, velmi se nám osvědčila průběžná zkouška velikosti. To obnáší jednu Vaši návštěvu navíc - která se velmi vyplatí - při které vyzkoušíte Váš prsten v hrubém stavu (bez rytin a bez kamenů) a my jej podle potřeby ještě doupravíme, aby při nošení perfektně seděl. V této fázi to totiž není zdaleka takový zásah do prstenu, jako když už je kompletně hotový. A objem prstů se trošku pod vlivem různých okolností mění (počasí, fyzická aktivita apod.), takže zkouška je velmi užitečná věc. Probíhá většinou cca 2 týdny po objednání – vždy píšeme SMS, abyste věděli, že jsou prstýnky na zkoušku připraveny. Termín: standardní doba pro vyhotovení, včetně zkoušky velikosti, je cca 4 až 5 týdnů. Termín se dá podle potřeby i výrazně zkrátit, v případě nouze Vám prstýnky můžeme vyrobit i do 3 dnů.

Pokud byste si chtěli přinést nějaký vlastní materiál, je potřeba jej přinést při sepsání zakázky

JAK TO FUNGUJE S DONESENÝM MATERIÁLEM ?

Pokud máte k dispozici nějaké zlato (šperky rozbité nebo z různých důvodů nevhodné k nošení, zlomky apod.), tak je jeho uplatnění na snubní prsteny to nejvýhodnější, co můžete udělat. Získáte tak za něj zdaleka nejvíc. Ideální je pokrýt celou váhu prstenů a 10% navíc - to jsou ztráty, které vznikají při přepracování materiálu - pak už budete platit pouze za práci a i tu můžete případně zaplatit zlatem. Ale můžete přinést klidně jen 2g materiálu, anebo zlatem “zaplatit” úplně celou zakázku. Na barvě zlata ani na jeho ryzosti nezáleží, klidně můžete donést zlato žluté a odnést si prsteny bílé apod.

Vzorový příklad výpočtu ceny na těchto prstýncích:

 • Jedná se o prsteny z bílého Au, šíře 4mm, váha 6gr/pár.
 • Cena materiálu od nás = 4.800,-/pár
 • Cena za práci = 4.950,-/pár včetně vnitřní rytiny
 • Součet celkem = 9.750,-/pár včetně vnitřní rytiny
 • V případě výroby z doneseného materiálu je potřeba na výrobu donést - 14k(585/1000) 6,60gr nebo ryzí zlato 24k(999/1000) 3,70gr, zaplatíte pouze za práci 4.950,-.

Z jakého materiálu vyrábíme?

Snubní prsteny vyrábíme především ze zlata – bílé, žluté, červené nebo kombinované, případně ze stříbra. Ocelové prstýnky nevyrábíme jednak proto, že jsme zlatníci, a také je nedoporučujeme, že jsou jakožto snubní prsteny velmi nepraktické z hlediska nemožnosti úpravy velikosti, což dříve nebo později bývá potřeba. Pokud nechcete investovat do zlatých snubních prstenů, pořiďte si stříbrné. Snubní prsteny ze stříbra děláme stejným způsobem jako zlaté, ve finále je rhodiujeme což jim dodá moderní ocelový lesk, prsteny nečernají, nejsou sice tak trvanlivé jako zlaté, protože jsou měkčí, ale dají se kdykoliv znovu vyleštit a budou vypadat jako nové. Doporučujeme velmi užitečný odkaz pravdivé odpovědi na ožehavé otázky. V případně dalších dotazů Vám rádi odpovíme mailem.

Naše kolekce snubních prstenů se vyznačuje čistotou stylu, precizním zpracováním, kvalitním řešením vnitřní strany, díky čemuž se prstýnky “dobře nosí”. Je plná svěžích nápadů a možností. Přijďte, stojí to za to.

Aktuálně probíhá akce na snubní prsteny objednané v termínu od 14.1.-14.2. -20% na výrobu snubních prstenů!!!

Red and Cube, to jsou šperky s duší.